Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy dovolená u moře 2023 - ubytování, hotely, počasí

Kanárské ostrovy obklopeny modrými vodami Atlantského oceánu předvedou všechny svá kouzla jedinečného souostroví na světě pro svou rozmanitost a krásu subtropické podnebí, na které se můžete těšit po celých 12 měsíců v roce.

Popis Kanárských ostrovů

Skládá se ze sedmi ostrovů – sedmi světů: El Hierro, La Palma, La Gomera, Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura, z nichž všechny jsou opravdu velkolepé a zároveň od sebe odlišné. Každý však na sebe upoutá turistu mimořádnými turistickými možnostmi, mezi nimiž najdete nejlepší ubytování a špičkové kvality pro volný čas a kulturní aktivity. Kanárské ostrovy jsou hluboce poznamenány sopečným původem a jejich stáří se odhaduje na více než třicet milionů let. Jsou skutečně rájem vypnout od každodenních starostí a právě zde najdou turisti svoji pravou relaxaci. Přitom cesta trvá pouze 2 hodiny letu ze Španělska a 4 hodiny z hlavních evropských měst. Průměrná roční teplota je 22stupňů Celsia v souostroví, které má celkovou plochu 7446 čtverečních metrů a okolo 1.700.000 obyvatel rozloženy do sedmi ostrovů.

Dovolená na Kanárských ostrovech

Na dovolené Vás čekají bílé duny a křišťálově jasná voda, měsíční krajina, lesy, tajné zátoky s brilantním černým pískem , sopky, široké zlaté písečné pláže. Všechny vesničky si ponechali své historické kouzlo a kulturní dědictví s hluboce zakořeněnou láskou v gastronomii, která i přes svou jednoduchost je nádherná a velmi chutná.

Pro aktivně laděné turisty na Kanárských ostrovech naleznete možnosti trekkingu, para-plachtění, vodní sporty, golf.

Náklady na Kanárských ostrovech

Denní diety na Kanárských ostrovech jsou nižší než ve většině zemí západní Evropy. Ubytování, které je bohaté, může být výhodné v porovnání s ostatními oblíbenými evropskými prázdninovými destinacemi. Potraviny jsou také levná jak pro vlastní stravování, tak i pro stravování v restauracích. Půjčování aut je levné, taxi je vhodnou přepravou na krátké vzdálenosti, veřejné autobusy jsou většinou ekonomické. Létání mezi ostrovy může být o něco dražší, ale šetří čas.Zábavní parky jsou dražší hlavně pro celé rodiny.

Na Kanárských ostrovech naleznete exotické místo, které je zároveň v těsné blízkosti a bezpečí s veškerým komfortem evropské destinace.


Zimní dovolená 2023/2024 a cestovní pojištění výhodně.

Dnes vám nabízíme výběr z 30575 zájezdů v 990461 termínech od 330 prověřených cestovních kanceláří.

© KANÁRSKÉ OSTROVY dovolená u moře 2023 - ubytování, hotely, počasí online. - dovolená léto u moře 2023 | Inzerce zde Bali holidays| Vložit článek/příspěvek