Velká Británie

Velká Británie dovolená 2023 - ubytování, cestování, počasí

Velká Británie je termín používaný pro ostrov obsahující sousedící národy Anglii, Skotsko a Wales. Spojené království a Irsko nabízí návštěvníkům nepřeberné množství možností, ubytování, turistických atrakcí, zábavy, dopravy, stravování, obchodní zařízení, fitness centra, terapie, nákupní a speciální slavnosti. Návštěva Velké Británie je vhodná pro turisty, kteří plánují historické dobrodružství, rodinnou dovolené, či jen poznávací zájezd.

Turistické atrakce ve Velké Británii

Během Vaší návštěvy budete mít možnost prohlídnout si a zažít chvíle rozkoše ať už v zoo, v muzeích, zábavních parcích, zahradách, hradech, galeriích umění, památek, či historických budov.

Dovolená v Anglii

Na cestu do Anglie se Vaše oči musí nachystat na Stonehenge postavený z prastarých megalitů, do vesmírné kopule v Cornwallu, připravit se i na 21. století v Londýně, zatímco se města Manchester, Leeds a Newcastle libují v historickém dědictví s důvěrou hledět do budoucnosti. Ponořte se do krajiny při procházkách na zvlněných kopcích Oxfordshire, cyklistiku v Norfolku či surfování v Newquay nebo horolezectví v Peak District. Anglie je ideální pro aktivity a dobrodružství.

Dovolená ve Skotsku

Navzdory své velikosti může Skotsko nabídnout nezapomenutelné zážitky. Pro historicky zaměřené turisty mohou porovnat města Edinburgh a Glasgow, pro turisty gurmány by neměli opomenout ochutnat tlačenku, hovězí maso či uzeného lososa v Aberdeenu či Dumfries & Galloway, či pro vyznavače tradiční whiskey by neměli opomenout tento nápoj z Obanu. V divokých scenériích pak turisté mohou spatřit vydry, orly, velryby a delfíny.

Dovolená ve Walesu

Duch Walesu již po celou dobu své historie ukazuje, že je velmi silný. Velšské umění, film a především rockové skupiny vzali útokem světovou scénu. Nový Wales je pulzujícím místem, kde je historie stále živá. Popadněte boty či horské kolo a běžte se vydat do Národního parku Pembokeshire Coast se svou úžasnou krajinou, či do vápencových útesů poloostrova Gower.


Zimní dovolená 2023/2024 a cestovní pojištění výhodně.

Dnes vám nabízíme výběr z 30575 zájezdů v 990461 termínech od 330 prověřených cestovních kanceláří.

© VELKÁ BRITÁNIE dovolená 2023 - ubytování, cestování, počasí online. - dovolená léto u moře 2023 | Inzerce zde Bali holidays| Vložit článek/příspěvek