Malta

Malta dovolená u moře 2023 - ubytování, apartmány, počasí

Malta je mikrokosmos Středomoří. Jen málo evropských zemí se může pochlubit silně koncentrovanou historií, architekturou a plážemi v tak malé oblasti. Malta není jen pomyslná základna v Itálii nebo pozůstatkem koloniální Británie. Tento národ tvoří ostrovy Malta, Gozo a Comino a jejich charakter je nepředvídatelný a sobě vlastní. Turisti zde mají možnost na dovolené naleznout od prehistorických chrámů až po barokní architekturu Valetta.

Doprava na Maltu

Malta má pravidelné námořní spojení s Itálií. Ovšem Malta je velmi dobře propojena letecky s Evropou a s Afrikou. Všechny lety přilétají a odlétají na Malta International Airport.

Náklady na Maltě

Všechny hlavní kreditní karty turistů jsou akceptovatelné. Euro nahrazuje Liru k 1. lednu 2008. Nejvíce se vyplatí měnit bankovky v bankách, neboť mají lepší sazbu než v hotelech či restauracích.

Zajímavá místa na Maltě

Malta má pravidelné námořní spojení s Itálií. Ovšem Malta je velmi dobře propojena letecky s Evropou a s Afrikou. Všechny lety přilétají a odlétají na Malta International Airport.

Turistické atrakce

Návštěvníci ostrova mohou prozkoumávat početná muzea plná artefaktů z různých odvětví, včetně umění, námořních dějin a archeologie. Pro turisty, kteří chtějí najít samotu, jsou ideálním místem sesterské ostrovy Gozo a Comino. Ačkoli je Malta malá, její obzory jsou nekonečné.

Rabat - jedná se o elegantní šlechtické město, jehož náměstí vévodí katedrála Sv. Pavla, zde mohou turisti hodiny cestovat krátkými úzkými uličkami. Sliema, St Julian a Paceville- navštívit tato místa by měli turisti, kteří na dovolené hledají mnoho zábavy, jídla, pití, hotelů a nočních klubů. Valletta- jedno z nejvíce koncentrovaných historických měst v Evropě. Město známé obrovskými hradbami a architektonickou kvalitou.


Zimní dovolená 2023/2024 a cestovní pojištění výhodně.

Dnes vám nabízíme výběr z 30575 zájezdů v 990461 termínech od 330 prověřených cestovních kanceláří.

© MALTA dovolená u moře 2023 - ubytování, apartmány, počasí online. - dovolená léto u moře 2023 | Inzerce zde Bali holidays| Vložit článek/příspěvek