Maledivy

Maledivy dovolená u moře 2023 - ubytování, apartmány, počasí

Maledivy jsou ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu. Tvoří je stejnojmenné souostroví – 19 korálových atolů. Maledivy jsou nejplošším a nejníže položeným státem světa.

Dovolená na Maledivách

Zřejmě největších z luxusních dálkových letů. Maledivy opět po sérii přírodních katastrof zažívají neuvěřitelný příliv turistů. Maledivy nabízí vynikající pláže, modrou teplou vodu, prostě ne nadarmo jsou Maledivy synonymem ráje, ať je to pro novomanžele na svatební cestě, či pro potápěče.

Geologické výstřednosti zasazené doprostřed Indického oceánu, série starověkých korálových útesů, které vyrostly kolem tyčících se pravěkých sopek. To jsou Maledivy. Zde je život, který se svlékl do jednoduchosti – jasná modrá obloha, slunce po celý rok, fantastické potápění a šnorchlování v lagunách s teplotou vody Vaší domácí koupele. Maledivy vyžadují pozornost každého, kdo hledá úchvatnou přírodu a čirou krásu, která s Vámi zůstane dlouho poté, co Vaše opálení již ochabla.

Počasí na Maledivách

Maledivy mají tropické podnebí a vyskytují se tu dvě období: první suchý monzum severovýchodu od prosince do března a vlhký jihozápadní monzum od května do listopadu. Duben je přechodné období, kdy jsou Maledivy známy čistou vodou a teplem okolo třiceti stupňů Celsia. Evropané navštěvují Maledivy nejčastěji v zimním období, neboť tady je krásně teplo a v Evropě mráz. Ale na Maledivy se prostě cestuje po celý rok.

Na co si dát pozor na Maledivách

Pozor na slunce, nepodceňujte rovníkové paprsky slunce. Je potřeba vybavit si krém s velkým faktorem.Dále se nedotýkejte korálů, lastur nebo ryb a neplavte příliš daleko od ostrova lemující útesy. Bylo by nešťastné, kdyby Vás zasáhl padající kokos, ale stává se to. Než si lehnete pod palmu, zkontrolujte, zda-li není zatížena velkými kokosovými ořechy. :)


Zimní dovolená 2023/2024 a cestovní pojištění výhodně.

Dnes vám nabízíme výběr z 30575 zájezdů v 990461 termínech od 330 prověřených cestovních kanceláří.

© MALEDIVY dovolená u moře 2023 - ubytování, apartmány, počasí online. - dovolená léto u moře 2023 | Inzerce zde Bali holidays| Vložit článek/příspěvek